O nas

Każdy dzień życia to wielki powód do zadowolenia. Nasz świat to nasze rodziny, przyjaciele, jak i nowo poznani ludzie… Dla nich żyjemy, dzięki nim zyskujemy inspirację do działania, stawiamy czoła każdym, także tym trudniejszym, chwilom. To dzięki naszym bliskim rozpoczęła się przygoda z cateringiem i organizowaniem przyjęć zarówno firmowych, jak i indywidualnych.

Nasza idea – warto celebrować każdą chwilę! W każdą przygotowaną potrawę, organizowane przyjęcie, wkładamy swoje wielkie serca oraz zaangażowanie, optymizm – bo mamy go pod dostatkiem – i profesjonalizm. Ta strona to wizytówka naszej pasji do gotowania. Galeria prezentuje przygotowane przez nas potrawy i przyjęcia. Wielkiego zadowolenia, jak również uśmiechniętych twarzy naszych klientów, nie ujrzycie. O tym możecie się sami przekonać po skorzystaniu z usług cateringowych świadczonych przez Wyjątkowe Smaki.

Potrawy są przygotowywane według sprawdzonych domowych przepisów z nutką nowoczesności. Dbamy o świeżość, smak oraz wygląd. Przyjęcia przygotowane przez nas będą dla państwa bardzo przyjemnym doznaniem i wspomnieniem jeszcze przez długi czas! Bardzo dziękujemy za poświęconą chwilę i obejrzenie strony Wyjątkowych Smaków.

Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania z pomysłów kulinarnych, które chętnie zaproponujemy i zorganizujemy. Oferujemy przyjęcia rodzinne, takie jak: zaręczyny, wesela, chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, kolacje rocznicowe, spotkania pracownicze oraz biznesowe… i wiele innych. Nie jesteśmy szablonowe! W gotowaniu nie ma dla nas barier. Każde przyjęcie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Lubimy przełamywać standardy, pójść o krok dalej, aby nie wpaść w rutynę. Nieustannie szukamy inspiracji i nowych smaków, aby życie stało się wyjątkowe.

Wyjątkowe Dziewczyny

Zadowolonych klientów

pozytywnych opinii

Pysznych potraw

Średnia ocen na Booking

Nasze doświadczenie

Domowe śniadania, obiady oraz słodkości. Organizujemy imprezy okolicznościowe i catering. Super atmosfera i przemiła obsługa a to wszystko czeka na Was w Restauracji Wyjątkowe Smaki! Zapraszamy

„Napewno tam wrócę , pokój czysty i komfortowy , panie z restauracji bardzo sympatyczne przemiła obsługa . Bardzo polecam”

Kamil

„Pani Właścicielka widać, ze pracuje z pasja ! Na pewno tam wrócimy :)”

Justyna

„Bardzo dobry standard wykończenia pokoju, miła i uczynna obsługa.”

Radosław

Wpadnij do nas