NOCLEGI PRUSZCZ GDAŃSKI

Serdecznie zapraszamy na beztroski wypoczynek do obiektu Wyjątkowe Smaki. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, zapewniającej najlepsze warunki do pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych i wielu innych form aktywnego wypoczynku. Wyposażenie i standard naszych pokoi, okolica, czyste powietrze oraz specyficzny mikroklimat zapewnią dogodne warunki wypoczynku. Pobliskie atrakcje zagwarantują rozrywkę i urozmaicą Państwa pobyt. Gwarantujemy Państwu miłą, kameralną atmosferę oraz wysoki komfort wypoczynku. Wyjątkowe Smaki to również restauracja i catering, dlatego podczas pobytu polecamy uraczyć podniebienie pysznymi daniami z naszej kuchni.

Znajdujemy się tylko 9km od Gdańska na trasie wylotowej na obwodnicę. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 20 km od obiektu Wyjątkowe Smaki.

Szukasz noclegu w Pruszczu Gdańskim? Postaw na komfortowe pokoje gościnne w Wyjątkowe Smaki

 

Każdy dzień życia to wielki powód do zadowolenia. Nasz świat to nasze rodziny, przyjaciele, jak i nowo poznani ludzie… Dla nich żyjemy, dzięki nim zyskujemy inspirację do działania, stawiamy czoła każdym, także tym trudniejszym, chwilom. To dzięki naszym bliskim rozpoczęła się przygoda z cateringiem i organizowaniem przyjęć zarówno firmowych, jak i indywidualnych oraz ofertą noclegową. Nasza idea – warto celebrować każdą chwilę! W każdą przygotowaną potrawę, organizowane przyjęcie, przygotowany pokój wkładamy swoje wielkie serca oraz zaangażowanie, optymizm – bo mamy go pod dostatkiem – i profesjonalizm. Dogodne położenie obiektu sprawia, że zarówno transportem własnym jak i komunikacją miejską szybko i sprawnie dostaniemy się do okolicznych atrakcji.

Noclegi Pruszcz Gdański.

 

Nowy obiekt noclegowy na mapie Pruszcza Gdańskiego

 

Szukasz noclegi w Pruszczu Gdańskim? Zarezerwuj u nas pokoje gościnne, które zachwycą Cię prostym wnętrzem i odpowiednim dla wypoczynku komfortem. Do dyspozycji gości jest wiele udogodnień, dzięki którym każda osoba lub rodzina, które się u nas zatrzymają, będą mieć świetne miejsca noclegowe służące jako baza do zwiedzania Trójmiasta. Nasz kameralny obiekt otoczony jest przez liczne ścieżki rowerowe, a dla dzieci mamy plac zabaw. A co z plażowaniem? Z Pruszcza Gdańskiego szybko można dojechać na plażę autem czy korzystając z publicznego transportu dzięki bliskości Gdańska. Wyjątkowe Smaki tworzymy, jako miejsce dla wszystkich, którzy chcą odpocząć podczas urlopu.

 

Co warto zobaczyć nocując w Pruszczu Gdańskim

W pobliżu naszego obiektu znajduje się centrum handlowe. Na szczególną uwagę w Pruszczu zasługuje przede wszystkim Faktoria, czyli doskonale zrekonstruowana osada sięgająca czasów rzymskich. Niegdyś był to przystanek na szklaku bursztynowym, a obecnie część 5-hektarowego Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego. Faktoria zapewnia przez cały rok liczne atrakcje dla całej rodziny. Polecamy również wybrać się nad Kanał Raduni, sztucznie utworzony przekop wraz z groblami, któremu towarzyszy zabudowa i ogrom zieleni na całej długości. Przeznaczeniem kanału było zaopatrzenie aglomeracji gdańskiej w wodę pitną, stworzenie źródła energii dla maszyn, a także nawodnienie fos. Od Gdańska dzieli nas zaledwie 9 kilometrów, dlatego będąc w Pruszczu warto wybrać się na krótką wycieczkę do Gdańska, gdzie ogrom atrakcji i zabytków zapewni miłe wspomnienia. Tętniące życiem Stare Miasto – urokliwa starówka, której głównym punktem jest fontanna Neptuna oraz ratusz miejski. Wzdłuż ulicy piękne zdobione kamienice z niezliczoną ilością restauracji.

Galeria B&B

Cieszymy się znakomitymi opiniami naszych gości!